Breadcrubs-image
Drużyna w siatkarskiej elicie - projekt realizowany dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu

Stal Nysa po raz kolejny wzięła udział w projekcie realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Tym razem w ramach konkursu pod nazwą Wspieranie drużyn gier zespołowych sportów motorowych uczestniczących w rozgrywkach sportowych na poziomie ponadregionalnym, Klub otrzymał dofinansowanie w kwocie 40 tysięcy złotych.

Rozwój klubu nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie nie tylko sponsorów, ale także jednostek samorządowych. Nasz klub dzięki realizacji zadania publicznego pt. “Drużyna w siatkarskiej elicie” otrzymał dofinansowanie z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

- Cieszę się, że Stal Nysa po raz kolejny może liczyć na wsparcie Urzędu Marszałkowskiego. Dzięki dofinansowaniu mogliśmy zakupić sprzęt, który pozwala zawodnikom na lepszą i szybszą regenerację, a co za tym idzie - ułatwia przygotowania siatkarzy do kolejnych spotkań rozgrywanych w PlusLidze - mówił Prezes Stali Nysa Robert Prygiel.

Dzięki współfinansowaniu ze środków klubu i Zarządu Województwa Opolskiego, klub zakupił aparat SIRIO do głębokiej stymulacji kawitacyjnej (więcej o SIRIO przeczytacie tutaj).

 

 

Oops! Seems there are problem with access to disqus.com. Please refresh the page in a few minutes.
Do góry