Breadcrubs-image
PSG Sponsorem Tytularnym Stali Nysa!

Polska Spółka Gazownictwa (PSG) została sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej z Nysy. Od dziś drużyna występująca w najwyższej siatkarskiej klasie rozgrywkowej w Polsce przyjmuje nazwę PSG Stal Nysa.

Nysa to miasto, z którego pochodzi wielu zasłużonych dla polskiej siatkówki zawodników. Swoje pierwsze siatkarskie umiejętności zdobywali tam m.in. Piotr Gacek czy Bartosz Kurek, dla którego Stal Nysa była pierwszym profesjonalnym klubem w karierze.

PSG od wielu lat poprzez gazyfikację mniejszych miast i miejscowości wspiera zrównoważony rozwoju całego kraju. W ramach działalności sponsoringowej spółka angażuje się w wartościowe projekty sportowe, edukacyjne, kulturalne i społeczno-historyczne.

Poprzez tę umowę sponsorską Narodowy Operator Dystrybucyjny Gazu chce wesprzeć rozwój jednej z najbardziej popularnych dyscyplin w Polsce na terenie Opolszczyzny.

– Negocjacje umowy między obiema stronami trwały od wielu miesięcy. Jest nam niezmiernie miło, że praca Spółki Akcyjnej Stal Nysa została doceniona, dzięki czemu, ramię w ramię z nowym Sponsorem, możemy walczyć o kolejne cele w siatkarskiej elicie – skomentował prezes Stali Nysa S.A. Robert Prygiel.

PSG Stal Nysa to zdobywca Pucharu Polski i dwukrotny srebrny i brązowy medalista mistrzostw Polski.

 

Oops! Seems there are problem with access to disqus.com. Please refresh the page in a few minutes.
Do góry